fbpx

Jste nezisková organizace a nemáte peníze na vlastní propagaci? A co kdyby vám někdo věnoval 10.000 US$ (tj. k dnešnímu kurzu 226 tis. Kč) měsíčně pro získání návštěvnosti vašeho webu? A on to opravdu někdo nabízí – Google, a to při splnění daných podmínek.

Po pravdě řečeno Google vám nedává žádné peníze, ale dává vám možnost inzerovat ve vyhledávači Google do dané finanční výše, a to zcela zdarma. Můžete tak získat nové příznivce pro váš projekt, nebo začít propagovat cokoliv, co máte uvedené na vašem webu, a co si zaslouží propagaci. Google vám pro to nabízí reklamy ve vyhledávání zdarma v rámci programu Google Grants.

Přečtěte si, jaké benefity můžete z tohoto programu získat. Můžete rozšiřovat povědomí o vaší činnosti, shánět finanční dary, nebo třeba najít lidi, kteří se mohou zapojit do činnosti vaší organizace.

K zapojení se do tohoto programu je potřeba splnit určité podmínky. Tou první je, že jste nezisková organizace, přesnou definici pro konkrétní zemi najdete zde: Podmínky účasti. Dále se musíte registrovat na: Google pro neziskové organizace. Řiďte se danými pokyny, které najdete na těchto odkazovaných oficiálních stránkách Google.

Stále nevíte, jak na to?
Nabízíme vám správu zdarma!

Ano, i my jsme se rozhodli přispět k dobrému. Pokud se vám nepodaří rozběhnout váš účet Ad Grants svépomocí, jsme připraveni vám s tím pomoci. Všem neziskovkám zapojeným do programu Ad Grants zdarma nabízíme:

 • analýzu klíčových slov
 • tvorbu reklamních inzerátů
 • nastavení nových kampaní
 • optimalizaci stávajících kampaní
 • pomoc s plněním zásad Ad Grants

Se vším vám pomůžeme a poradíme, omezením je pouze čas, který vám můžeme věnovat a výše získané podpory od Google. Pro správu účtu Google Grants nabízíme všem neziskovkám naši práci zdarma v balíčku MINI, to znamená tento limit: tvorba a správa kampaní 4 hod. + komunikace + copywriting inzerátů, dále je limitem výše investice (ze strany Google) ve vašem účtu do 30.000 Kč měsíčně.

Pokud budete chtít využít více hodin pro naši správu, je možné vám je poskytnout za cenu 600 Kč za každou započatou hodinu. V případě překročení výše grantu nad 30.000 Kč měsíčně je již naše služba placená, a to zlevněnou cenou o 50% z běžné ceny našich balíčků, tj. balíček MIDI za 4 400 Kč a balíček MAXI za 5 400 Kč měsíčně. V případě překročení časového limitu se cena příplatkových hodin řídí dle našeho ceníku.

Není však nutné využívat našich služeb po rozběhnutí vašich kampaní a dodržování všech stanovených podmínek. Chceme vám vyjít maximálně vstříc a můžeme vám nabídnout například také školení, nebo pravidelné konzultace, díky kterým budete schopni si vaši reklamu řídit sami. Kontaktujte nás prosím, pokusíme se najít společné řešení.

Účet Google Ad Grants:

 • Nesmí obsahovat jednoslovná nebo obecná klíčová slova.
 • Nesmí obsahovat klíčová slova se skóre kvality 1 nebo 2.
 • Musí obsahovat >= 2 reklamy na reklamní sestavu a >= 2 reklamní sestavy na kampaň.
 • Každý měsíc musí mít 5% míru prokliku (CTR).
 • Musí obsahovat minimálně 2 rozšíření reklam o odkazy na podstránky.
 • Musí reagovat na průzkum programu.
 • Musí používat platné měření konverzí (pokud je k dispozici).
 • Musí mít relevantní geografické cílení.
 • Musí být v souladu k zeměpisné lokalitě.

Jsme připraveni pomocí vám dodržet všechny programové zásady v celém průběhu trvání programu. Poradíme vám také se strategií, kterou je nutné nastavit pro oslovení cílového publika a vytvoříme vám vhodné a pravdivé reklamní sdělení. Máme bohaté reference z řad e-commerce, tak se na nás neváhejte obrátit. Zároveň si však vyhrazujeme právo neposkytnout naši nabídku takové organizaci, s jejíž hodnotami nesouzníme.

Vyplňte tento kontaktní formulář, ve kterém prosím uveďte, že máte zájem o bezplatnou správu nového či stávajícího účtu Google Ad Grants. Děkujeme a těšíme se na naši spolupráci!

CONTACT

Questions or interest in cooperation? Just write or call us!

email: pavel@chodildigital.com

tel.: +420 228 227 801

Close Menu